Adres
Beykent Sanayi Sitesi 5. Sokak No:174-175 Beylikdüzü / İstanbul
Yardım ihtiyaçiniz varmı?
7/24 her gün
sizin için hizmet vermekteyiz.
Çalışma Satleri
Hafta içi 08:00 - 20:15 Cumartesi 08:00 - 20:00
7/24 Yol Yardım Telefonu:0535 683 44 86

Beylikdüzü Elektrik Arızası Tespiti ve Tamiri

En Önemlilerinden: Motor Arıza Lambası

Bu sinyalin arıza göstergeleri arasında yanıp sönmesinin sebebinin ne olduğuna bir bakalım: Aracınızın rutin kontrollerini aksatmanız, Oksijen sensörünün, kıvılcım tellerinin ya da bujilerin değiştirilme zamanının gelmesi, Gaz kapağının gevşemesi, Katalitik konvertörün değiştirilme zamanının gelmesi, motor arıza lambasının yanmasına neden olabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için Teryaki Auto Beylikdüzü, Beykent, Esenyurt, Bizimkent, Büyükçekmece gibi şubelerimize başvurmanız ve aracınızı emin ellere emanet etmeniz çok doğru bir adım olacaktır.

Motor Hararet Göstergesi

Sizin iyiliğinizi isteyen göstergelerden biri de kırmızı renkteki motor hararet göstergesidir. Aracınızın motor ısısının normalin üzerinde seyretmesi sonucu bu göstergenin yanıp söndüğünü görebilirsiniz.

Şarj Sistemi İkaz Lambası İle Akü

Araçlarda kırmızı renkteki akü ikaz lambalarının yanması, akünün boşaldığı anlamına gelir. Bu ve bunun gibi durumlarda Teryaki Auto servislerimizden yardım almanız yararlı olacaktır. Akünün neden boşaldığına gelirsek: Soğuk hava koşullarının motorunuzu savunmasız yakalaması, Aracınızdaki klima ya da direksiyon, koltuk ısıtma sistemleri gibi elektrik üreten teknolojilerin enerjiyi sarf etmesi, Çok sık olarak kısa mesafeli araç kullanımına başvurmanız, Alternatörün akünüzü şarj etmemesi, akünün boşalma sebebi olarak gösterilebilir.

Teryaki Auto servisi hangi araçlara bakar? Porsche, Land Rover, BMW, Audi, Maserati, Toyota, Chevrolet, Mini Cooper, Jeep

img
WhatsApp
+905336012165
İnstagram
teryakiauto_bakim_servis
imgYardım
ACİL YARDIM