Adres
Beykent Sanayi Sitesi 5. Sokak No:174-175 Beylikdüzü / İstanbul
Yardım ihtiyaçiniz varmı?
7/24 her gün
sizin için hizmet vermekteyiz.
Çalışma Satleri
Hafta içi 08:00 - 20:15 Cumartesi 08:00 - 20:00
7/24 Yol Yardım Telefonu:0535 683 44 86

Beylikdüzü Land Rover Araç Tamir Merkezi

Teryaki Auto olarak Land Rover araçlarınızda da her türlü bakım, tamir, onarım, elektriksel arızalar, motor testi, motor tamiri, aksamların bakım ve onarımı gibi her anlamda sizlere yardımcı olup profesyonel ekibimizle beraber işimizi mümkün olan en iyi şekilde yapmaktayız. Aynı zamanda araç sigortanızı Teryaki Auto’dan yapmayı tercih etmeniz durumunda aracınızda herhangi bir sorun oluşması durumunda hiç düşünmeden bizlere ulaşabilir ve sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

 

Araç Bakımı

 

Uzun ömürlü motor kullanımı durumunda araçlarda görülebilecek olan parçalarda yıpranma, eskime, bozulma… gibi durumlarla karşılaşmamak adına aracınızın rutin bakımını doğru aralıklarla yaptırdığınız zaman bu durum en aza indirgenir. Hangi aralıklarla, hangi durumlarda yaptırılması gerekir sorusunun cevabı olarak da şunları söyleyebiliriz;

Parçalarda eskime, eksilme vb… gibi durumlarda bakım ve onarım gerekmektedir. Şayet yapılmadığı, aksatıldığı durumlarda çoğu araçta görüldüğü üzere yakıt tüketimi artar, araç eskisi kadar sağlıklı çalışmamaya başlar, hatta araca daha ciddi zararlar verip onarım maliyetini daha üst sayılara ulaştırabilecek durumlar meydana gelebilir. Teryaki Auto olarak bu bakımlarınızı aksatmamanızı ve bizleri tercih etmenizi önemle rica ederiz.

 

Land Rover markasının haricinde Teryaki Auto servislerimizde tüm marka ve model araçlarının bakım ve onarımını da yapmaktayız. Çalışmamızın ana prensibi düzenli ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktır.

Teryaki Auto olarak Beylikdüzü, Beykent, Esenkent, Esenyurt’da hizmet vermekteyiz.

 

hizmet verdiğimiz bölgeler ise 

Beylikdüzü land rover servisi teryaki oto,Beykent land rover servisi teryaki oto,bizimkent land rover servisi teryaki oto,esenyurt Land rover servisi teryaki oto,esenkent land rover servisi teryaki oto,inovia Land rover  servisi teryaki oto,büyükçekmece Land rover servisi teryaki oto,hadımkköy Land rover  servisi teryaki oto,kıraç Land rover servisi teryaki oto,tüyap Land rover  servisi teryaki oto,mimarsinan Land rover servisi teryaki oto ,mimaroba Land rover servisi teryaki oto,çatalca land rover servisi teryaki oto,silivri Land rover servisi teryaki oto ,yakuplu Land rover servisi teryaki oto ,Gürpınar land rover servisi teryaki oto,kavaklı Land rover servisi teryaki oto,bahçeşehir land rover servisi teryaki oto,avcılar land rover servisi teryaki oto,parseller land rover servisi teryaki oto,haramidere land rover servisi teryaki oto   

 

 

 
 
 
 

                   

img
WhatsApp
+905336012165
İnstagram
teryakiauto_bakim_servis
imgYardım
ACİL YARDIM